ANDRZEJKOWY BAL W GRUPIE II

Ostatniego listopada średniaczki z grupy drugiej przygotowały wraz ze swoimi paniami dla  rodziców niespodziankę. Rodzice natomiast przynieśli naszym przedszkolaczkom barwne kostiumy. Rozpoczęliśmy zabawę piosenką „Pendolino”, które zebrało każdego przedszkolaka do tańca „Noga za nogą”. Po demonstracji tańca średniaczki zaprosiły rodziców do wspólnej zabawy – tańca. Po czym kodowaliśmy drogę do zakątka naszej Wróżki, gdzie każdy losował zadanie do wykonania. Zadania wykonywaliśmy jak lustro naśladując chętne dziecko w środku koła. Czas nastał na relaks przy masażyku na plecach tych małych oraz dużych. Na koniec wyczarowaliśmy z naszą wróżką „magiczną kartkę” na której wydrapywaliśmy barwny obrazek. Spędziliśmy razem miło czas na wspólnej zabawie 🙂 .