AKADEMIA Z OKAZJI DNIA NIEPODLEGŁOŚCI

Dnia 10 listopada w naszym przedszkolu odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Niepodległości, przygotowana przez starszaki z IV grupy. Występowi dzieci przyglądały się przedszkolaki z wszystkich pozostałych grup wraz ze swoimi Paniami oraz Pani Dyrektor. Uroczystość rozpoczęła się wspólnym odśpiewaniem hymnu państwowego. Następnie starszaki zaśpiewały kilka wzruszających utworów patriotycznych, wyrecytowały piękne, głoszące miłość do Ojczyzny wiersze, zaprezentowały instrumentalizację do utworu „Legiony” oraz układ taneczny do walca z rekwizytami, wieńczący cały występ. Dziękujemy starszakom za przygotowanie tak wartościowej akademii, krzewiącej w każdym jej widzu miłość i szacunek względem naszej Ojczyzny oraz wdzięczność za jej wolność i niepodległość.