Adaś – bohaterem tygodnia w grupie IV

Adaś ” Bohaterem Tygodnia” cieszymy się z tego wydarzenia, najbardziej ulubieni koledzy : Mikołaj, Sylwek, Leon Go., Mati i Wiktor. Adaś lubi bawić się w ” Zombi” i inne zabawy np. Konstrukcyjne. Adaś ma postawę ucznia, ponieważ zna wszystkie litery, trochę czyta, i nadal uczy się w domu. Liczy, świetnie dodaje odejmuje, podaje prawidłowy wynik. Liczy w pamięci. Trochę gorzej z pracą w książce, ale stara się bardzo. Nasz Bohater ma wspaniałą szczęśliwą Rodzinkę. Mama Ania, Tato Witek i Brat Mateuszek, chodzi już do przedszkola. Bohater Adaś marzy, o fladze Polski, zawieszonej na drugim piętrze swojego domu. Dom Adasia ma dwa piętra, jest biały-chciałby aby dom był w kolorze czarnym, Bohater lubi czarny kolor. Gdy dorośnie nasz Bohater, zostanie policjantem. Lubimy Adasia, jest bardzo mądrym chłopcem, pragnie by został zniszczony ” Koronawirus”. Lubi spędzać czas z Rodzinką-bardzo się kochają i wspaniałe razem bawią.