Wizyta mamy Olka-Bohatera Tygodnia Grupa IV

W minionym tygodniu grupa IV miała ogromną przyjemność spotkania z wyjątkowym gościem- mamą Olusia, która na co dzień pracuje w szpitalu jako instrumentariuszka. Dzieci z wielką ekscytacją patrzyły jak na co dzień zwykła sala przedszkolna zamienia się w salę operacyjną, gdzie pacjentem był duży pluszowy miś. Dzieci jak na prawdziwych dzielnych pomocników przystało, założyły czepki i maseczki i mogły zapoznać się z różnymi narzędziami potrzebnymi w czasie operacji i zabiegów używanych w szpitalu. Mamy nadzieję, że dzięki wspaniałym zajęciom przeprowadzonym przez Panią Magdalenę, nie straszne będzie już żadne pobieranie krwi, czy wizyta u lekarza. Przedszkolaki w zaciekawieniu oglądały proces zakładania gipsu, odważnym ochotnikom czy zakładania opatrunków. Dziękujemy mamie Olusia za poświęcony czas oraz niezwykle ciekawe zajęcia.