Gabryś- Bohater Tygodnia Grupa IV

Gabryś pierwszego dnia swojego bohaterowie wkroczył ze starannie przygotowaną książeczką oraz ze swoimi nowymi zabawkami. Gdy po śniadaniu usiedliśmy do koła Gabryś chętnie pokazywał poszczególne strony książeczki i opowiadał o nich. Bardzo kocha swoją rodzinę oraz spędzać czas
u swoich dziadków na wsi. Jeździć z dziadkiem na traktorze i pomagać w różnych obowiązkach. Gabryś jak dorośnie będzie miał własny duży traktor i będzie pracował na wsi. Wybuduję sobie czerwony dom obok którego umieści huśtawkę, a na niej będzie się bawić jego młodsza siostra. Nasz bohater często w tym tygodniu organizował zabawy z użyciem swojego najnowszego traktora z bronami i siewnikiem angażując w nią wielu kolegów i koleżanek. To był mile spędzony czas.