WYCIECZKA DO ZABAJKI

W piękną, słoneczną sobotę dzieci z grupy V wraz z rodzicami i nauczycielkami wspólnie odpoczywały w pięknym zakątku naszego regionu –  Zabajce. Pogoda  dopisała, nie zabrakło więc atrakcji …była przejażdżka na koniu,  bryczką, gdzie mogliśmy podziwiać piękną złotą jesień, mieniącą się w lesie całą gamą  kolorów. Zwiedzaliśmy również mini zoo..ci odważniejsi karmili nawet zwierzęta. Czas wolny wypełniały: spacery po lesie, gra w piłkę, zabawy na placu zabaw, rzucanie do celu szyszkami, wspólne zabawy , układanie obrazka z materiałów przyrodniczych, których w lesie było mnóstwo. A na końcu, na wszystkich czekała pyszna kiełbasa i gorąca herbata.  Szkoda, że czas tak szybko minął i trzeba było wrócić do domu. Dziękujemy wszystkim rodzicom i dzieciom, którzy uczestniczyli w naszej wspólnej wyprawie. Serdeczne podziękowania składamy na ręce pani Magdaleny – mamy Marlenki, za zorganizowanie naszej wycieczki!