DZIEŃ BABCI I DZIADKA GRUPA IV

13 stycznia w naszym przedszkolu zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.
W tym dniu dzieci z grupy IV zaprosiły do przedszkola swoje kochane babcie i dziadków. Przedszkolaki przygotowały dla nich specjalny program artystyczny, w którym zaprezentowały wiersze i piosenki. Przedstawiły również wspaniałą inscenizację bajki pt. „Czerwony Kapturek”.
To był naprawdę wyjątkowy dzień pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Po części oficjalnej nasi goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, a na koniec tego wyjątkowego dnia dzieci wręczyły swoim babciom i dziadkom małe upominki.
Kochanym Babciom i drogim Dziadkom życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.