ZAJĘCIA W BIBLIOTECE GR V

18 września starszaki z grupy V uczestniczyły w zajęciach „Pierwsze kroki w świecie książki”, w osiedlowej bibliotece. Na początku pani bibliotekarka przypomniała dzieciom kodeks dobrego czytelnika, omawiając dokładnie jak należy zachować się w bibliotece i jak korzystać z księgozbioru biblioteki. Następnie pani Ewa przeczytała dzieciom bajkę „Brzydkie kaczątko”, którą starszaki wysłuchały w wielkim skupieniu .Kolejnym punktem spotkania była zabawa w Koło Fortuny. Przedszkolaki zostały podzielone na 4 grupy i wspólnie zdobywały punkty. Dzieci rozwiązywały bajkowe zagadki, rozpoznawały cienie swoich ulubionych bajkowych bohaterów. Zajęcia odbyły się w miłej, pełnej uśmiechów i wrażeń atmosferze. Słowa podziękowania kierujemy do wszystkich pracowników biblioteki, którzy jak zawsze zadbali o ciekawe zajęcia biblioteczne, wprowadzające dzieci w piękny świat bajek.