Wspomnienia lata Grupa IV

Jesień zagościła już na dobre w naszej przyrodzie, jednak starszaki z grupy IV przywoływały ciepłe letnie wspomnienia przy wykorzystaniu swoich pudełek z wakacyjnymi skarbami. Przez całe lato dzieci gromadziły w samodzielnie ozdabianych pudełkach skarby, dzięki którym wspomnienia zostaną z nimi na dłużej. Na zajęciach przedszkolnych przez cały miesiąc wrzesień przedszkolaki wracały myślami do wakacyjnych przygód, wycieczek i atrakcji jakie spotkały ich w miesiącach wakacyjnych i dzieliły się z nimi z pozostałymi dziećmi. Wiele emocji wzbudzał każdy kamyk, czy muszelka, dzięki którym dzieci pokazują nam, że nawet niepozorna rzecz może być prawdziwym skarbem. Dziękujemy również rodzicom za pomoc w zgromadzeniu wspaniałych wakacyjnych skarbów.