UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO ORAZ POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW PRZEDSZKOLA GR V

Wraz ze zbliżającymi się wakacjami nadszedł czas pożegnania absolwentów naszego przedszkola z grupy V. Dzieci wystąpiły w uroczystym programie artystycznym, w którym wspominały swoją naukę i zabawę w minionych latach w przedszkolu. Dziękowały Wszystkim Paniom za wspaniałą opiekę, trud związany z ich wychowaniem i nauką. Na koniec wszystkie dzieciaki otrzymały dyplomy ukończenia przedszkola oraz upominki.

Kochani Absolwenci! Dziękujemy za Wasz uśmiech i radość, za spontaniczność i zaufanie,za to, że przez tych kilka lat mogliśmy być razem! Życzymy Wam samych sukcesów na kolejnym etapie edukacji! W naszych sercach i w naszej pamięci zostaniecie na zawsze! Powodzenia!
Drodzy Rodzice! Gratulujemy Wam tak wspaniałych dzieci! Dziękujemy za miłą, owocną współpracę! Niech nadchodzący czas wakacji będzie dla Państwa i najbliższych czasem dobrego wypoczynku!