Dzień Mamy i Taty Grupa I

W dniu 28 maja odbyła się uroczystość z okazji pięknego święta jakim jest Dzień Mamy
i Dzień Taty w grupie dzieci 3- letnich. Dzieci z dużym zaangażowaniem i przejęciem,
w pięknych strojach prezentowały program artystyczny – wiersze, piosenki, tańce i życzenia dla kochanych Rodziców. W inscenizacji Małe misie miały problem jak zrobić upominki dla Rodziców. Pomogły im Małe pszczółki , gdzie wspólnymi siłami zrobiły prezenty dla Rodziców. W trakcie uroczystości na twarzach Mam i Tatusiów gościł uśmiech, duma a także wzruszenie. Nie zabrakło również gromkich braw, którymi rodzice nagrodzili dzieci. Przedszkolaki podarowały Rodzicom przygotowane dla nich upominki i zaprosiły wszystkich gości na słodki poczęstunek. Kochanym Rodzicom raz jeszcze życzymy samych wspaniałości, radości i uśmiechu na twarzy.