Dzień Rodziców Grupa III

27 maja miała w przedszkolu miejsce jedna z najpiękniejszych uroczystości w roku a mianowicie Dzień Mamy i Taty. Dzieci z grupy III z wielkim zapałem i radością przygotowywały się do tego szczególnego dnia. Dla swoich kochanych rodziców zaprezentowały pantomimę Czerwony Kapturek oraz wzruszające piosenki i wiersze. Zatańczyły do rytmów disco jak również same wykonany piękne instrumentację do piosenek o rodzicach. Po występie przedszkolaki wręczyły swoim rodzicom upominki oraz zaprosiły na poczęstunek do swojej sali przedszkolnej, w której przygotowały jeszcze jedną niespodziankę- galerie portretów swoich rodziców. Był to niezwykle radosny dzień, który na pewno pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i rodziców.
Dziękujemy serdecznie wszystkim rodzicom za wasza obecność.