WIZYTA MAMY ROCHA – BOHATERA TYGODNIA W GR IV

W czwartek, grupę IV odwiedziła mama Rocha – naszego Bohatera tygodnia. Pani Magdalena jest z zawodu architektem wnętrz, dlatego zaproponowała starszakom projektowanie wnętrza domku z tektury. Nasz gość przyszedł do przedszkola już z przygotowaną konstrukcją domku, pani Magdalena pamiętała o wszystkich szczegółach w wyposażeniu domu, czym wzbudziła u dzieci niezwykłą ciekawość i chęć tworzenia wspólnego dzieła. Przedszkolaki  z wielkim zapałem przystąpiły do pracy i pod czujnym okiem mamy Rocha wycinały i naklejały na tekturowe pudło elementy dekoracyjne. Efekt końcowy zaskoczył dzieci. Dom był wspaniały! Dzieci nie mogły się doczekać, kiedy będą mogły zamieszkać w nim ich ulubione lalki i maskotki.

Bardzo dziękujemy Pani Magdalenie za wizytę w naszym  przedszkolu,   poświęcony  nam czas oraz  słodkie niespodzianki dla dzieci!