Wyjazd do Kina „Zorza”- film animowany „Królowa Śniegu po drugiej stronie lustra”

„ Królowa Śniegu po drugiej stronie lustra” to pełna przygód animowana historia adresowana dla całej rodziny. Każdy tu znajdzie coś dla siebie. Wspaniały film swoją fabułą i akcją przeniósł dzieci w niesamowite miejsca. Pobyt na wycieczce to, nauczanie przez odkrywanie, przeżywanie i działanie. Wyjazdy edukacyjne dają możliwość obserwacji, zdobywania informacji, które są podstawą trwalszej i bogatszej wiedzy. W drodze powrotnej dzieci dzieliły się swoimi pozytywnymi wrażeniami z obejrzanego filmu.

Cele i założenia programowe wycieczki to:

– kształtowanie wrażliwości estetycznej poprzez aktywny odbiór sztuki filmowej (edukacja medialna)

– kształtowanie nawyków kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych (kino) oraz w środkach transportu

-poznanie nowych miejsc z zakresu kultury w regionie – kino w Rzeszowie