Uroczyste pożegnanie  „W rejs wyruszamy”- grupa IV

„Drodzy mili goście serdecznie Was witamy
i na naszą ostatnią uroczystość pięknie zapraszamy”

Tak starszaki  z grupy IV żegnały się z przedszkolem. Czas leci nieubłaganie i te dzieci, które jeszcze niedawno przekraczały po raz pierwszy progi przedszkola, dziś szykowały się do rozpoczęcia kolejnego etapu w życiu – edukacji szkolnej.  Uroczystość rozpoczęła się od podniosłego poloneza. Potem była część artystyczna „ W rejs wyruszamy”. Wiersze i piosenki opowiadały o pożegnaniu, tęsknocie, ale i nowych zadaniach czekających przed przyszłymi uczniami. Na koniec przyszedł czas na nagrody i podziękowania. Pani Dyrektor dziękowała dzieciom za przedstawienie i życzyła sukcesów w szkole, natomiast rodzicom dziękowała za szczególne zaangażowanie w pracę przedszkola. Pięciolatki otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz upominek od młodszych przedszkolaków. Pożegnania zawsze są trudne, ale to pożegnanie zawiera w sobie obietnice przygody jaką jest przecież dorastanie. Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach, życzymy Wam drogie starszaki – UDANYCH WAKACJI I POWODZENIA W SZKOLE!