UROCZYSTA WIGILIA PRZEDSZKOLNA

W naszym przedszkolu corocznie organizujemy wspólną, uroczystą Wigilię, która stała się już tradycją. Tym razem odbyła się 20 grudnia. Brały w niej udział wszystkie przedszkolaki oraz pracownicy przedszkola. Dzieci z grupy V powitały nas pięknym ,,Świątecznym przedstawieniem” ale również przedszkolaki z innym grup prezentowały występy świąteczne.  Pani Dyrektor złożyła wszystkim obecnym świąteczne życzenia, łamiąc się opłatkiem i życząc wszystkim zebranym wszelkiej pomyślności i wesołych świąt.Później wszystkie dzieci wspólnie z pracownikami przedszkola spożywały obiad wigilijny. Smaczny barszcz, przepyszne pierogi oraz kompot z owoców.Po obiedzie wszyscy razem śpiewaliśmy kolędy. Celem takiej uroczystości jest integracja wszystkich pracowników przedszkola oraz dzieci, wprowadzenie świątecznego nastroju przypomnienie nazw potraw świątecznych oraz wspólne kolędowanie.