SPOTKANIE Z POLICJANTAMI

Dnia 27.09.2018r. na zaproszenie  dzieci i nauczycieli przybyli do naszego przedszkola Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie – Pan Mirosław tata naszej Zosi ; oraz Pani Małgosia. Tego dnia dzieci z wszystkich grup wiekowych zgromadziły się w grupie V, aby powitać niecodziennych gości. Podczas spotkania przedszkolaki dowiedziały się jak ważna, odpowiedzialna i niebezpieczna  jest  praca policjanta. Duże zainteresowanie u dzieci wywołało umundurowanie i wyposażenie policjantów. W szczególności czapka, która wędrowała z głowy na głowę wielu chętnych do jej przymierzenia, policyjny lizak oraz małe kajdanki. W podziękowaniu za ciekawe spotkanie dzieci  zademonstrowały policjantom wierszyk i wręczyły drobny upominek. Było to bardzo ciekawe i pouczające spotkanie o zasad bezpieczeństwa , które na pewno długo pozostanie w pamięci naszych dzieci !