RZESZOWSKI BUDŻET OBYWATELSKI

Zachęcamy do głosowania na projekt z Kategorii I – zadanie nr 7 „Doposażenie rzeszowskich przedszkoli w urządzenia rekreacyjne na place zabaw „.

Głosowanie odbywa się w dniach od 10 września do 8 października 2021 r. Uprawnionymi do głosowania są mieszkańcy Rzeszowa (rodzice mogą zagłosować za swoje dzieci).

Głosowanie przeprowadza się w formie:

1. elektronicznej – za pośrednictwem elektronicznej karty do głosowania, zamieszczonej na stronie internetowej rbo.erzeszow.pl;

2. papierowej – za pośrednictwem karty go głosowania, możliwej do pobrania z BIP-u, bądź w punkcie do głosowania wrzuconej osobiście do urny w punkcie do głosowania, po weryfikacji tożsamości osoby głosującej, przeprowadzonej przez pracownika Urzędu Miasta Rzeszowa, na podstawie dokumentu tożsamości ze zdjęciem.