PIKNIK W PRZEDSZKOLU

Trzynastego czerwca na terenie placu zabaw przedszkola odbył się rodzinny piknik. Była to okazja do wspólnego oraz aktywnego spędzania czasu rodziców wraz z dziećmi. Na powitanie każde dziecko otrzymało napełniony helem balonik z ulubioną postacią z bajki. Na środku placu zabaw czekała na dzieci wysoka, dmuchana zjeżdżalnia, która okazuje się ulubioną atrakcją przedszkolaków. Do wspólnej zabawy zachęcał nas pan Mateusz ze Szkoły Muzycznej Yamaha. W lasku przedszkolnym można było wsiąść na kucyka lub konia i wolnym kłusem przyjechać pomiędzy drzewami. W czasie pikniku mogliśmy zobaczyć pokaz ,,Capoeiry”  oraz „Taniec Smoka” ze szkoły Kung Fu. W trakcie pikniku mogliśmy również obejrzeć od podszewki wóz straży pożarnej. Wszystkie przedszkolaczki otrzymały watę cukrowa oraz popcorn. Każdy uczestnik pikniku mógł skorzystać z loterii fantowej oraz zjeść pyszne pierożki, kiełbasę z rusztu czy napić się lemoniady, przedszkolnego kompotu jak i ochłodzić owocowym lodem. Pragniemy również podziękować firmom, na których wsparcie mogliśmy liczyć, a są to: FIRMIE CENTER HOUSE AGNENCJI NIERUCHOMOŚCI; Coca – Cola HBC POLSKA; CAFE SŁODZIAK; KORAL – PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI LODÓW ,,BRACI KORAL”. Dziękujemy i do zobaczenia!!!