OGŁOSZENIE O WZNOWIENIU DZIAŁALNOŚCI PRZEDSZKOLA

Informujemy Rodziców, iż od dnia 6 maja br. Przedszkole będzie funkcjonować na innych zasadach, wskazanych w wytycznych MEN, GIS i MZ.

W dniu 6 maja zapraszamy wyłącznie dzieci, które zostały zgłoszone e-mailowo do dnia 2 maja 2020r. wg zadeklarowanych dni i godzin.

Dzieci będą przyjęte do Przedszkola po wypełnieniu przez rodziców stosowanych oświadczeń (codziennych) i deklaracji jednorazowej oraz sprawdzeniu stanu zdrowia dziecka, zgodnie z zaleceniami GIS.

Zgodnie z wytycznymi MEN, MZ i GIS z Przedszkola w pierwszej kolejności powinny skorzystać te dzieci, których Rodzice nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu.

Pierwszeństwo mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujących zadania związane z zapobieganiem przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19