Leon – bohaterem w grupie IV

Leonek, zawsze uśmiechnięty, pogodny i koleżeński. Bohater z niego ekstra, ma swoich fanów, w całej naszej grupie 4 i nie tylko. Leonek ma wiele zainteresowań, nie tylko szkolnych. Prace plastyczne, kreskówki i inne, to jedno z ulubionych zajęć Leona i świetna zabawa. Bardzo chętnie bierze udział w konkursach plastycznych i zdobywa sukcesy. Bohater nigdy się nie zniechęca, podejmuje wyzwania, tworzy gry planszowe, chętnie pracuje w książkach, zawsze kończy zadania. Jest aktywny sportowo i bardzo szybki w konkurencjach sportowych. Lubi i chce być” Pomocnikiem” w grupie. Rodzinka Leona : Mama, Tato i Bracia to ” Zgrana Drużyna” – doskonale się rozumieją. Szymon, Leon, Czarek, Mamusia i Tatuś. Dom pełen zabawek, kryjówek i sprzętu sportowego w ogrodzie. Przyjaciółmi Leonka są: Leonardek – numer 1, Kubuś Cz.- numer 2, Kubuś M, Mikołaj, Eryk, Marcel, Wiktoria – wybranka Bohatera. Gdy dorośnie zostanie lekarzem, jak Tato👍 Leonek chętnie pomaga innym. Bohater kocha zwierzaki, myśli i czeka na małego ” Czworonoga” kto zgadnie? Wspólny czas spędza z Braćmi na zabawach i grach. Szybko mija czas i zmieniają się ” Bohaterowie w naszej grupie. Tęsknimy za nimi, wspominamy i oglądamy książeczki Bohaterów.