Konkurs plastyczny „ Spełniamy marzenia”

W ostatnich dniach nasze przedszkolaki przygotowywały prace na konkurs plastyczny pod hasłem „Spełniamy marzenia” zorganizowany przez Ceetrus Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, współwłaściciela Centrum Handlowego Auchan Krasne.

Konkurs ma na celu zaszczepiać w dzieciach potrzebę samorealizacji, chęci do zdobywania i poznawania otaczającego ich świata. Aby wziąć udział w zabawie, wystarczyło puścić wodze fantazji i stworzyć pracę plastyczną i dostarczyć ją do 19 listopada do organizatora konkursu.

Konkurs jest przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym do 6 lat. Aby wziąć udział w zabawie, należało wykonać pracę plastyczną, w formacie A4, dowolną płaską techniką malarską na jeden z trzech tematów:

• mój wymarzony przyjaciel zwierzak
  • kim chciałbym zostać gdy dorosnę
  • rodzinna podróż marzeń

Spośród wszystkich dostarczonych w terminie prac Jury Konkursowe wybierze prace, które zostaną nagrodzone w trzech kategoriach wiekowych.  Zwycięzca każdej kategorii wiekowej otrzyma tablet, zaś pozostali laureaci – kultowe klocki lub gry rodzinne. Wszyscy laureaci otrzymają także okolicznościowe dyplomy i wezmą udział w uroczystym odsłonięciu swoich prac, które zostaną wydrukowane w dużym formacie i wywieszone do podziwiania na kolejny rok na tablicach przy placu zabaw w Centrum Handlowym Auchan Krasne.

Trzymamy kciuki za naszych małych artystów!!!