Kolorowa matematyka

W październiku dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w pierwszych zajęciach w ramach programu „Kolorowa matematyka”. Tematem przewodnim naszego spotkania były „Jesienne rymy i rytmy”. Przewijały się one w jesiennych wierszykach, piosenkach, gestach i tańcach, które zaprezentowały nam poszczególne grupy. Dzieci bardzo chętnie angażowały się do wykonywania wszystkich zadań matematycznych. Bardzo sprawnie odtwarzały rytmy, które tworzyły z kolorowych kartoników i jesiennych „owoców”. W nawiązaniu do obecnej pory roku i odbywającego się na dniach Święta Dyni, najmodniejszymi kolorami tego dnia zostały kolory: żółty i pomarańczowy, w których wystąpiły nasze przedszkolaki. Nie odbyłoby się to jednak bez osobistego zaangażowania rodziców, którym bardzo serdecznie dziękujemy za czytanie i wcielanie w życie naszych ogłoszeń. W prezencie załączamy piękne, kolorowe i  jakże efektowne fotografie Państwa pociech:-) Na pamiątkę naszych pierwszych  zajęć wszystkie grupy wykonały jesienne liście, z których powstało wielkie „Jesienne drzewo przyjaźni”.