KLUB PODRÓŻNIKA

W dniu 18. 10. 2018 r. w piękny jesienny słoneczny czwartek odbyły się I warsztaty ,,Klubu Podróżnika” dla dzieci wraz z rodzicami prowadzone przez panią Magdalenę oraz Jolantę. Pierwszą naszą podróż odbyliśmy po naszej miejscowości ,,Moje Miasto Rzeszów” – przygód było co niemiara. Na wstępie obejrzeliśmy film ,,Rzeszów z lotu ptaka”- spotkaliśmy się  z przyrodą Rzeszowa, historią miasta, zabytkami, pomnikami i miejscami pamięci narodowej oraz turystyką i rekreacją. Układaliśmy puzzle- herb Rzeszowa. Pierwsze nasze spotkanie  z ,,Klubu Podróżnika” dla przedszkolaków wraz z rodzicami połączone zostało ze ,,Świętem pieczonego ziemniaka”. Przedszkolaki wraz z rodzicami przygotowały swoje ziemniaczki do pieczenia na grillu. Odbyły się integracyjne ziemniaczane zabawy w sali przedszkolnej, gdzie po różnych wyczerpujących konkurencjach, wszyscy udaliśmy się do ogrodu przedszkolnego na ziemniaczaną ucztę. Ziemniaczki w mundurkach, połączone z masełkiem i serkiem były przepyszne, ale najpiękniejsze były uśmiechy dzieci. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą zabawę i miłą atmosferę. Zapraszamy na następną podróż pełną przygód i wrażeń.