Dzień Przedszkolaka

20 września,  wszystkie dzieci z naszego przedszkola obchodziły bardzo uroczyście Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka 2021. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. W ramach  Ogólnopolskiej Akcji „Dzień przedszkolaka to ważne święto, uczcijmy je razem tańcem i piosenką”, do którego nasze przedszkole włączyło się, odśpiewaliśmy piosenkę „Życie przedszkolaka” każda grupa także  pięknie zatańczyła swój układ do piosenki. Było bardzo owocowo i kolorowo, ponieważ każda grupa, ubrana była w inny kolor, do której też przyporządkowany był inny owoc. Dzieci uczestniczyły w różnych zabawach integracyjnych, muzyczno – ruchowych, plastycznych oraz konkurencjach sportowych. Dzień ten dostarczył dzieciom wielu pozytywnych wrażeń i na długo zostanie w ich pamięci. Pobyt w przedszkolu umilały zabawy ruchowe z wykorzystaniem kolorowych balonów. Dzieci miały również zdrowy, owocowy i słodki poczęstunek.