Dzień Otwarty dla Rodziców pod hasłem „Dzień Nowych Technologii w Edukacji 2019. Magiczny Dywan. Bawimy i uczymy się z Rodzicami”.

W dniu  21 marca 2019 r. (czwartek)  w naszym przedszkolu odbył się  Dzień Otwarty dla Rodziców pod hasłem „Dzień Nowych Technologii w Edukacji 2019. Magiczny Dywan. Bawimy i uczymy się z Rodzicami” wg następującego harmonogramu: Uczymy się języka angielskiego „inaczej”; Zabawy ruchowe „Na wesoło”; Zagadki dla „Mądralka”; Matematyka – to nic trudnego; Zabawy sprawnościowe dla dużych i małych. Udział rodziców w zajęciach otwartych na ,,Interaktywnym Magicznym Dywanie” był dla dzieci wielkim przeżyciem. Magiczny dywan zapewnia zabawę połączoną z nauką, wpływa na pozytywny rozwój dużej motoryki, rozwija koordynację wzrokowo- ruchową, spostrzegawczość oraz szybkość reakcji. Gry i zabawy ruchowe pozytywnie wpływają również na pracę w grupie. Nasze przedszkolaki uwielbiają „Magiczny dywan”, przeżywają wspaniałe przygody, począwszy od zwykłych zabaw po edukację poznawczą w wielu dziedzinach wiedzy.