Bohater tygodnia – Grupa IV Spotkanie z Rodzicami Mai

Z mamą Panią Olą, która przeczytała bajkę pt. „Przyjaciele”. Dzieci poznały przysłowie „Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie”. Po wysłuchaniu bajki chętnie odpowiadały na pytania „Dlaczego warto mieć przyjaciela?”, „Jaki powinien być prawdziwy przyjaciel?”. Na koniec każde dziecko projektowało naszyjnik, bransoletkę czyli biżuterię z kolorowych koralików dla mamy lub swojego przyjaciela. Gościem w naszym przedszkolu był również tata Mai Pan Kamil, który prowadził zajęcia sportowe, podczas których dzieci uczyły się współpracy podczas ćwiczeń w parach, małych zespołach. Chętnie rywalizowały ze sobą, która drużyna okaże się szybsza, sprawniejsza itp. Dziękujemy Rodzicom Mai za wspaniałą lekcję przyjaźni i współpracy.