Bohater tygodnia Amelka- wycieczka do Muzeum Dobranocek w Rzeszowie

Tego dnia dzieci z grupy IV w ramach projektu edukacyjnego „ Bohater tygodnia” odwiedzili Muzeum Dobranocek w Rzeszowie. Dzieci z radością poznały bohaterów bajek , których trudno dzisiaj znaleźć w programach telewizyjnych. Spotkaliśmy więc Gąskę Balbinę, Jacka i Agatkę, Krecika, Reksia,  Rumcajsa i Pszczółkę Maję. Następnie uczestniczyliśmy  w warsztatach plastycznych „Bajkowy bohater”, wykonując maskę Reksia.  Rodzice Amelki zakupili nam bajkę o Reksiu, którą umieścimy w naszym kąciku bajek. Wycieczka podobała się naszym przedszkolakom, a autobus w drodze powrotnej rozbrzmiewał wesołym śpiewem dzieci.  Dziękujemy rodzicom Amelki- pani  Renatce i panu Mirkowi za mile spędzony czas w „bajkowej krainie”.